mainBanner

KDE SPAŤ

cebula
HELENA CEBULA penzión
Ubytovacie zariadenie poskytuje príjemné zázemie pre všetkých, ktorí radi trávia svoj čas na horách aktívne a vyžadujú kvalitnú stravu. Poloha hneď pri ceste zabezpečuje pohodlný dojazd aj v zimných mesiacoch. V kategórii penziónov ho hodnotíme 3***. Vydláždený dvor s veľkou terasou v závetrí hlavnej budovy je zárukou súkromia a príjemného trávenia chvíľ po športových aktivitách počas dňa. K dispozícii je aj grill.
Viac info ...na mape
vila ania
VILA ANIA
Veľmi pekné ubytovacie zariadenie. V kategórii penziónov ho hodnotíme 3***+. Staroslivo udržiavaný areál okolo hlavnej budovy spolu s príjemným vútrajškom vytvárajú ideálne podmienky na návštevu v lete a aj v zime. Veľká hala s kozubom, biliardom, šípkami, knižnicou, malou kolibkou s grilom a možnosťou vyúdenia si vlastných mäsových produktov a hrami pre deti vytvárajú družné podmienky na leňošenie po turisticko – športových výkonoch v krásnom horskom prostredí Beskydských hôr.
Viac info ...na mape
zlockie
LIEČEBNO - REKREAČNÉ ZARIADENIE GEOVITA /Zlockie/
Geovitu, lokalizovanú hneď pri centrálnej komunikácii z Muszyny do Szczawnika, hodnotíme 3***. Ale množstvom a pestrosťou kvalitných služieb pre klientov je v tejto lokalite na poprednom mieste. Okrem pekného ubytovania a dobrej stravy sú tu poskytované aj liečebné procedúry pod odborným dohľadom lekárov. Krytý plavecký bazén, krásny záhradný areál a veľmi dobrá poloha predurčujú Geovitu na viacnásobnú návštevu za účelom aktívneho odpočinku, upevnenia a zlepšenia si zdravia.
Viac info ...na mape
krynica
LIEČEBNO - REKREAČNÉ ZARIADENIE GEOVITA /Krynica/
Aj napriek tomu, že sa v našej ponuke orientujeme na blízke okolie rieky Poprad, dávame Vám do pozornosti jediné ubytovacie zariadenie v meste Krynica – Geovita. Je to "sestra" Geovity v Zlockie. Cca 1 km od pešej zóny je krynická Geovita : vyhľadáva ju klientela vyžadujúca odborné poradenstvo a liečebné procedúry zamerané na krásu tela a harmóniu duše. Na tzv Deptaku sa nachádza Pijalnia, kde si možete kúpiť rôzne druhy liečivých vôd.
Viac info ...na mape
achimowka
Achimówka
Účelové zariadenie v bezprostrednom susedstve penziónu Ania. Podľa našich kritérií sme ho zaradili do 2** kategórie v doplnkových službách, 3*** patria ubytovaniu. Cekové hodnotenie je 2**+. Novovybudovaný penzión je príkladom praktického, domáckeho ubytovania s každodennou starostlivosťou o ubytovaných. Vhodný aj pre rodiny s deťmi. Tie majú k dispozícii spoločný hrací priestor na najvyššom poschodí. Stravovanie vlastné alebo v reštauráciách v okolí penziónu. Návštevníci môžu využívať na prípravu jedál aj grill.
Viac info ...na mape
klimek
HOTEL KLIMEK
Oficiálna kategória hotela sú 4**** hviezdičky. Stotožňujeme sa s týmto hodnotením. Hotel poskytuje vysoko kvalitné služby v každom smere. Ubytovaniu, strave, všetkým službám pre klienta – začínajúc recepciou, upratovacím servisom, obsluhou v reštaurácii či bare a končiac procedúrami v SPA sa nedá vytknúť naozaj nič. Vysokoprofesionálny personál je zárukou srdečnej a priam rodinnej atmosféry počas Vášho pobytu.
Viac info ...na mape
chata RAJ
Chata RAJ
Veľmi pekné ubytovacie zariadenie v prekrásnom prostredí na brehu rieky Poprad. V kategórii nami ponúkaných ubytovacích zariadení ho hodnotíme 3***. Samostatne stojaca chata v areáli súkromného pozemku majiteľa poskytuje príjemné ubytovanie maximálne pre 6 osôb – ideálne však pre 4 dospelé osoby. Na 2 podlažiach sú 2 WC a 1 kúpeľňa. Kuchyňa zabezpečí komfortnú prípravu jedla pre všetkých.
Viac info ...
Všetky práva vyhradené
Kontakt Galéria Stravovanie Ubytovanie Ponuka O nás
fhone +421 51 7753308   +421 915 919 552   +421 915 841 763
fhone   info@udoliepopradu.sk
preloadLeft preloadRight preloadFaceboo mainBannerpreload mainBannerpreload